oferta Biedronki

Nowa oferta Biedronki – napoje ekologiczne Soti Natural

Już teraz we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce można znaleźć parzone, naturalne, ekologiczne herbaty bezcukrowe w trzech unikalnych, funkcjonalnych wariantach wyprodukowane dla Jeronimo Martins specjalnie przez Soti Natural sp. z o.o. Klientów sieci poinformowała o tym gazetka Biedronki oraz liczne spoty reklamowe w środkach masowego przekazu.

O czym nie poinformowała Gazetka Biedronki, a co warto wiedzieć?

Oferta Biedronki zostaje poszerzona o unikalne napoje produkcji Soti Natural, ponieważ wiedza i doświadczenie zespołu firmy zostały pozytywnie ocenione przez dział jakości oraz dział produktu i marki własnej Jeronimo Martins. Prace nad produktami dla marki Biedronka zostały poprzedzone długim audytem oraz badaniami konsumenckimi. Produkty będą różniły się od herbat pod marką Soti Natural, które już są dostępne na rynku. „Są to zupełnie nowe receptury, które firma Soti Natural sp. z o.o. stworzyła na zlecenie Jeronimo Martins” – mówi Monika Kowal – prezes Soti Natural sp. z o.o. „Naszym celem jest, by jak najwięcej osób w Polsce mogło korzystać z wygody, naturalności oraz zdrowotnych właściwości precyzyjnie zaparzonych, butelkowanych herbat.”

Cieszymy się, że firma Jeronimo Martins podobnie jak my wierzy, że oferta zdrowych, jakościowych, bezcukrowych produktów stale dostępna w ofercie Biedronki pomoże wytworzyć i utrzymać zdrowe nawyki wśród polskich konsumentów. Szeroka dostępność produktów bezcukrowych to jedyny sposób, by zapewnić Polakom możliwość ich wyboru. Promując tego typu produkty, dbamy jednocześnie o promocję zdrowia i korzystnych nawyków wśród dorosłych i dzieci. Gazetka Biedronki włącza się w aktywną promocję zdrowia oraz produktów bezcukrowych lub z niską zawartością cukru

Oferta Biedronki – ekologiczne herbaty bezcukrowe produkcji Soti Natural sp. z o.o.

Herbaty w butelkach GO BIO wyprodukowane przez Soti Natural sp. z o.o. są dostępne w stałym asortymencie we wszystkich sklepach pod szyldem Biedronki. Gazetka Biedronki już poinformowała Klientów sieci, że stała oferta Biedronki obejmować będzie trzy smaki herbat:

  • klasyczna zielona herbata sencha zaparzona przy użyciu liści oraz wody,
  • biała herbata z jaśminem – w składzie także jedynie naturalne, ekologiczne składniki – biała herbata, jaśmin oraz woda,
  • rooibos – herbatka czerwona zaparzona z czerwonokrzewu.

Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie ich więcej.

Wszystkie napoje marki GO BIO w ofercie Biedronki, podobnie jak inne herbaty produkcji Soti Natural, zawierają zero kalorii i są bezcukrowe. Do ich wytworzenia nie użyto również żadnych słodzików, a składy są w pełni naturalne. Dzięki temu napoje GO BIO w wygodnych opakowaniach stanowią świetną alternatywę dla pełnych sztucznych dodatków słodkich napojów.

Więcej informacji będzie można znaleźć w gazetkach sieci Biedronka oraz materiałach promocyjnych linii produktów GO BIO, a także na stronie www.sotinatural.com.

oferta Biedronki gazetka biedronka oferta Biedronki