Dietetyczne napoje bez kalorii – jak dbać o zdrowie

Zdrowe napoje dietetyczne bez cukru i kalorii - woda smakowaKonieczność dostarczania organizmowi odpowiednich ilości wody każdego dnie to powszechnie znany fakt. Wysokie spożycie wody pozwala zachować zdrowie, dobre samopoczucie i szczupłą sylwetkę. Nie każdy pamięta jednak, że o nawodnienie organizmu należy dbać, spożywając zdrowe napoje bez cukru. Popularne soki, napoje gazowane czy wody smakowe to zwykle bomby kaloryczne, które poza ogromnymi ilościami cukrów nie dostarczają organizmowi zbyt wielu wartościowych składników. Spożywając je przez cały dzień, nie tylko nie dostarczamy organizmowi odpowiedniej ilości wody, ale też narażamy się na nadwagę i wiele poważnych schorzeń.

Rozwiązaniem dla osób, które nie przepadają za smakiem czystej wody źródlanej lub mineralnej, są napoje dietetyczne – najlepsze, to takie całkowicie bez kalorii i bez cukru oraz sztucznych słodzików. Zapewniają one odpowiednie nawodnienie, pomagając dbać o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Zdrowe napoje bez cukru – co wybierać?

Zdrowe, smaczne alternatywy dla słodzonych napojów można przygotować samodzielnie lub kupić w sklepie. Świetnym rozwiązaniem jest woda smakowa bez cukru – można ją uzyskać, dodając do zwykłej wody kawałki owoców (cytrusów i nie tylko), a nawet warzyw czy ziół (ogórek, mięta itp.). Doskonale w roli napoju dietetycznego sprawdzą się też produkty Soti Natural. To ekologiczna, parzona za pomocą specjalnie opracowanego procesu zielona herbata. Herbaty Soti Natural to napoje bez kalorii i bez cukru. Nie posiadają też żadnych sztucznych dodatków, aromatów i słodzików, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie.

Napoje dietetyczne Soti Natural mają również dodatkową zaletę – niezwykle duża ilość antyoksydantów w nich zawartych, uzyskana za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników i specjalnego sposobu parzenia, powoduje, że mają nadzwyczajnie korzystny wpływ na zdrowie. Antyoksydanty niwelują bowiem działanie szkodliwych wolnych rodników, które mogą powodować liczne schorzenia, od złego samopoczucia, zmęczenia i utraty jędrności skóry aż po nowotwory. Zdrowe napoje bez kalorii Soti Natural to więc możliwość zdwojonego dbania o swoje zdrowie i sylwetkę, w porównaniu do właściwości, jakie może zaoferować np. woda smakowa bez cukru.

Wybierz ekologiczne napoje bez cukru Soti Natural po treningu, o poranku i w ciągu całego dnia. Wspomogą one efekty odchudzania, pomogą zachować młody wygląd i dodadzą energii. To naturalny sposób na smaczne i skuteczne nawodnienie oraz zdrowie. Napoje dietetyczne Soti Natural dostępne są w kilku wersjach smakowych, dzięki czemu każdy może wybrać ulubiony wariant. Proponujemy klasyczny napar ze starannie wyselekcjonowanych liści zielonej herbaty Gyokuro (skład to jedynie herbata i woda), wersję perłową jaśminową, miętową z trawą cytrusową i czerwoną herbatę rooibos z imbirem, a także wersję dla dzieci – ryżową o delikatnym smaku popcornu.

Wszystkie zdrowe napoje Soti Natural dostępne są w wygodnych, zakręcanych butelkach, dzięki czemu można mieć je zawsze pod ręką. To doskonały wybór dla dorosłych i dzieci.