Herbata - pomysł na prezent !

herbata na prezent

Herbata to prezent uniwersalny dla brata, cioci, babci, kolegi w pracy. Może to być suszona herbata a może też być opakowanie wygodnych, ładnie zapakowanych herbat gotowych do picia w ekologicznych, kartonowych puszkach lub butelkach. Jeśli szukasz herbaty na prezent , ale chcesz być oryginalny na pewno taki upominek zostanie zapamiętany. Wybierz zestaw degustacyjny rzemieślniczych herbat- stuprocentowych naparów by trafić w gust osoby, dla której zdrowie i wygoda są ważne.

Eko puszki – pełen bukiet smaków

Jeśli nie zdecydujesz się na zestaw degustacyjny możesz wybrać pudełko dowolnego wariantu zdrowej herbaty. W naszej ofercie znajdziesz:

Wszystkie napoje herbaciane i herbaty SOTI powstają z naparów parzonych zgodnie z tradycyjnymi sposobami przygotowywania herbat na zimno, są to napoje bez cukru i bez kalorii tym samym napoje dietetyczne i świetne na odchudzenia, na trawienie czy na odporność.

Herbaty kraftowe – doskonałe na prezent

Z wyślą o miłośnikach herbat poszukujących nowych smaków oraz fanów napojów herbacianych, w życiu których nadarzyła się okazja do uczczenia stworzyliśmy unikalne zestawy degustacyjne – doskonałe na prezent. Zestawy degustacyjne dostępne są w trzech wariantach – małym, średnim i dużym. W każdym zestawie znajdziecie herbaty kraftowe z oferty SOTI w różnych smakach i o różnych właściwościach prozdrowotnych. Wybierając zestawy kraftowe na prezent ofiarujesz swoim najbliższym znacznie więcej niż zdrowe i smaczne herbaty. Ofiarujesz im swoją troskę, jednocześnie stwarzając niepowtarzalną okazję do zapoznania się z wyjątkową ofertą smaków SOTI i wyboru tego ulubionego.

Dlaczego herbata na prezent to dobry pomysł?

Herbaty parzone w ekskluzywnych opakowaniach od dawna pojawiają się w koszach podarunkowych i zestawach prezentowych. Dzisiaj do tradycyjnych herbat parzonych dołączają napoje herbaciane parzone na zimno w oryginalnych opakowaniach – butelkach i eko puszkach. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych herbat liściastych, obdarowując kogoś napojem herbacianym parzonym na zimno oferujemy mu nie tylko sam napój, ale również chwile relaksu, które będą towarzyszyć jego degustacji. To właśnie te chwile wyciszenia i odprężenia są największą wartością prezentu w postaci herbaty.