dieta bez cukru

Do niedawna dieta bez cukru wiązała się z mnóstwem wyrzeczeń. Na rynku brakowało produktów, w szczególności napojów, które w swoim składzie nie miałyby cukru lub innych, jeszcze bardziej szkodliwych dla zdrowia słodzików. Na szczęście teraz jest inaczej, a oferta niesłodzonych produktów spożywczych z każdym dniem poszerza się o nowe propozycje. Jednym z absolutnych hitów na rynku zdrowej żywności są niesłodzone napoje herbaciane SOTI Natural na bazie parzonej herbaty.

SOTI Natural - Parzona herbata bez cukru – zawsze pod ręką

W przeciwieństwie do innych napojów herbacianych dostępnych na polskim rynku napoje SOTI Natural nie są dosładzane – za wyjątkiem herbat dla dzieci, którym nutki słodkości nadaje naturalny słód ryżowy – i nie zawierają konserwantów, o sztucznych barwnikach i regulatorach kwasowości nawet nie wspominając. Sekretu ich wyjątkowego smaku oraz trwałości należy szukać w procesie parzenia i antyseptycznym opakowaniu, dzięki któremu napoje herbaciane SOTI Natural zachowują swoje doskonałe właściwości i wyjątkowy smak przez długi czas.

Rezygnacja ze sztucznych konserwantów to milowy krok ku promocji zdrowych napojów naturalnych, ale to nie konserwanty przyczyniły się do powstania marki SOTI Natural, a dieta bez cukru. Podejmując coraz bardziej świadome decyzje żywieniowe konsumenci, którzy zdecydowali się całkowicie wyeliminować lub tylko ograniczyć cukier w swojej diecie przestali sięgać po kolorowe napoje, również po dosładzane soki owocowe w kartonach. Dla założycieli marki SOTI Natural był to sygnał, że Europa jest już gotowa na nową generację napojów na bazie naturalnej parzonej herbaty. Właśnie tak powstały herbaty SOTI Natural, które pod różnymi markami dostępne są w coraz większej liczbie sieci handlowych - marka GO BIO dostępna jest w sklepach należących do sieci Biedronka.

Kiedy aktywny tryb życia i dieta bez cukru idą w parze

Prawidłowe nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, szczególnie dla osób aktywnie uprawiających sport – zarówno wyczynowców, jak i hobbystów. Napoje herbaciane SOTI Natural na bazie zielonej herbaty gaszą pragnienie i nawadniają organizm, podczas gdy zawarte w nich mikroelementy i antyoksydanty zbawiennie wpływają na naszą cerę oraz samopoczucie. Ich dodatkową zaletą jest poręczne opakowanie, dzięki któremu swój ulubiony napój możemy zabrać dosłownie wszędzie – na trening, spacer, do pracy, w podróż. Wszędzie, gdzie tylko chcemy.

Zdrowa alternatywa dla wody mineralnej

Ze względu na zerową zawartość cukru oraz innych słodzików, a także sztucznych barwników i konserwantów napoje herbaciane SOTI Natural stanowią doskonałą alternatywę dla wody mineralnej. To wspaniała wiadomość dla osób, chcą przestrzegać diety bezcukrowej, a jednocześnie mieć możliwość sięgnięcia po napoje smakowe. Taką waśnie możliwość dają herbaty SOTI.