Reprezentacja Polski

Herbata w wygodnej formie do tej pory była pełna cukru, słodzików i nie z liści, dlatego większość z nas, świadomych w zakresie zdrowia, wybierało tylko wodę mineralną do picia. Gdy pytano mnie co chciałabyś się napić, co pijesz zawsze mówiłam : dla mnie woda, bo zakładałam, że wszystko inne w sklepie czy w menu restauracji będzie zawierało fruktozę, cukry, słodziki. Tak ma wiele osób do tej pory i tym samym nie mają jak się dowiedzieć, że alternatywa istnieje.
Kilka dni temu zostałam wyróżniona przez Ernest & Young jako reprezentantka Polski w ramach Entreprenurial Winning Women 2019.
Jest to ogromne wyróżnienie, doceniono uporczywą edukację w realich kiedy to konsumenci wybierają skróty myślowe i nie czytają etykiet produktów, które są nowe, bo zakładają, że będa niezdrowe ze względu na wygodny format. A przecież coraz bardziej wszyscy potrzebujemy wygodnych formatów, mamy coraz więcej obowiązków lub nasze priorytety się zmieniają. Chcemy podejmować mądrzejsze wybory – gdy powietrze jest bardziej zanieczyszczone niż to było jeszcze kilka lat temu chcemy dodawać wygodnie antyoksydanty do diety, chcemy mieć gwarancje, którą dają badania przeprowadzone przez Politechnikę Warszawską produktów SOTI Natural.
Reklama nie działa, nie jest wiarygodna przez to, że zostało zachwiane zaufanie odbiorców.
Instytucje takie jak Ernst & Young doceniają jednak nasz upór i misję, widzą efekty organicznej dyfuzji wiedzy i tym samym motywują nas do dalszego działania. Dziękujemy!
Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz