Przyszłość jakiej chcemy dla naszych dzieci zaczyna się dziś

Prawdopodobnie gdyby mój prapradziadek zobaczył co teraz mamy za składniki produktów które dodajemy na co dzień do naszej diety byłby w szoku. Wiele produktów jest rzeczywiście ulepszonych jak np wody nie pijemy z rzeki ale mamy butelkowane które są przebadane pod względem zanieczyszczeń, minerałów. Inne jednak napoje herbaty, napoje z owocami niestety często nie są ulepszeniem oryginału. Są wygodne dla nas gdy nie mamy czasu przygotować sobie ich samemu ale w składzie zupełnie inne i zupełnie inaczej się czujemy korzystając z wygodnych ale nie w 100% naturalnych produktów.

Herbaty, soki w butelkach nie będą nigdy tym samym co świeżo przygotowane ale mogą być równie naturalne i równie bogate w antyoksydanty, witaminy i to od 2015 jest moim celem by nadać naturalność herbatom w butelce by każdy miał możliwość pić wygodną, zdrową i NATURALNĄ herbatę on the go. W każdym sklepie, w różnych smakach – zawsze naturalne i zdrowe.

Tak się cieszę że Jeronimo Polska czyli sklepy Biedronka chcą pozytywnie wpłynąć na to co Polacy piją poprzez stworzenie lini produktów ekologicznych, zdrowych, herbat bez cukru GOBIO.

Pracowaliśmy wspólnie nad tym prawie pół roku, było to wielkie wyzwanie i do dziś jestem pod wrażeniem tego jak ważne dla sklepów Biedronka było to by kształtować zdrowe nawyki u konsumentów poprzez to co jest dostępne w ich sklepach. Wszechstronność oferty zakłada to że są napoje z każdej kategorii w tym też napoje bez cukrów.

Zdrowe bezcukrowe wygodnej i 100% naturalne herbaty GO BIO będą dostępne w każdym z 3000 sklepów Biedronka w całej Polsce.

 

 

 

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz