Skąd ten blog ?

Dlaczego ten blog powstał ? To chyba powinien być temat pierwszego postu.

Dostaję ogromną ilość pytań : jak Ty to robisz? Jak to jest pracować razem z Adamem? Jak oddzielacie pracę od czasu wolnego? Skąd w ogóle pomysł na Soti Natural? Czy miałaś jakieś doświadczenie ?

To będzie miejsce gdzie możemy pokazać nasz  punkt widzenia na to jak zachować balans. Swoją drogą „jak znaleźć balans” / „work life balance” to jedne z najczęściej wyszukiwanych fraz w Google. Sama cały czas pracuję nad tym by zachować harmonię i równowagę na co dzień i wiem że nasz produkt SOTI Natural pomaga ten balans zachować.  Więcej czasu dla siebie, oczyszczenie, relaksacja i koncentracja z odpowiednio zaparzonych liści.

Mieszkając w Japonii sama na własnej skórze zobaczyłam jak świetnie się czuję pijąc Gyokuro odpowiednio zaparzoną po dostosowaniu długości, temperatury parzenia, wody, naczynia i pijąc oczywiście trzecie parzenie – wracałam do Polski i czułam się bez energii mimo że tryb życia prowadziłam podobny i w Polsce i w Japonii – klimat, dieta – nie różniły się bardzo – dlatego wszystko wskazywało na to że to właśnie picie zaparzonej w pracochłonny i czasochłonny sposób sprawiało że miałam tyle energii.

I tak powstało marzenie i wizja – by powstała wygodna wersja idealnie zaparzonej zielonej herbaty Gyokuro która bylaby w 100% naturalna… Musiało minąć prawie 5 lat by marzenie się spełniło a wizja zamieniła się w misję…Na  każdym etapie jednak było wiele wydarzeń które burzyły życiową harmonię, pojawiał się strach i stres i potrzeba znajdywania sposób na to by wrócić do stanu równowagii…

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz