O! Opakowania dla zdrowej herbaty SOTI Natural

Długo zastanawialiśmy się na jakie opakowanie się zdecydować.

Zdrowa zielona herbata SOTI Natural miała być wygodna! Nie zaparzymy sobie herbaty w samochodzie, nie zaparzymy herbaty na spacerze, ale możemy zajść do sklepu Żabka czy zatrzymać się na stacji benzynowej i wybrać zdrową, naturalną herbatę SOTI Natural.

Szklana butelka jest ciężka, rozbiła mi się nie raz w samochodzie czy w plecaku a dodatkowo ślad węglowy jest bardzo wysoki – wożenie niepełnych samochodów ze względu na wagę to jest bardzo nieekologiczne.

Dużo czytaliśmy, wg danych do których dotarliśmy produkcja benzyny i ropy jest nadal ogromna a tym samym produktu ubocznego tego procesu czyli PET. Dopóki nie spada zapotrzebowanie na benzynę i ropę ograniczanie produkcji PET nie przyniesie efektu dobrego dla ekologii spowoduje to nadprodukcję PET.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się więc na butelki PET które będą wygodne, lekkie, których transport będzie produkował mniejszą ilość dwutlenku węgla. Ważne było dla nas żeby przy każdej możliwej okazji zachęcać do segregacji. Gdyby każde opakowanie trafiało do punktu odzysku nie byłoby wielu obenych problemów ekologicznych. Wspieramy oczyszczanie oceanów i wierzymy, że współpraca ludzi na całym swiecie sprawi, że oceany i inne zbiorniki wodne zostaną oczyszczone. W Niemczech funkcjonuje świetnie obieg opakowań. Mamy ogromną nadzieję na podobny system w Polsce.

Kolejnym krokiem w tym roku było wprowadzenie innowacyjnych opakowań które są lekkie i bez plastiku czyli kartonowej puszki z warstwą aluminium. Powstają w 60% z materiałów z odzysku, segregując odpad razem z papierem w procesie odzysku możliwe jest odzyskanie papieru jak i alumnimum. Zdrowa zielona herbata SOTI Natural zaparzona na zimno w kartonowych puszkach dostępna jest w każdym sklepie Lidl z wyłączną dostępnością dwóch nowych smaków – dwa warianty parzonej zielonej, zdrowej herbaty jedna z dodatkiem suszonej cytryny oraz herbata matcha zaparzona z laską wanilii.

Wiele osób ocenia nasz wybór opakowania zapominając o tym jakie czyste i zdrowe składy są produktów. Krok po kroku staramy się zmieniać świat na lepszy. By jak najwięcej osób mogło korzystać z właściwości zaparzenia SOTI Natural. Herbata SOTI Natural jest to jedyna herbata wygodna w butelce, w puszce która w składzie ma sto procent herbaty z liści, bez cukrów, słodzików, konserwantów, kalorii.

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz