Marzenia da się spełniać, ale nie ma czasu na nic więcej np. by to opisać

Co i raz pojawia się u mnie myśl – „trzeba to zapisać”, „to cytat jak do książki”. Tego bloga obiecałam sobie pisać, by inspirować innych i pokazywać, że wszystkie sukcesy, wszystkie marzenia da się spełnić, ale jest to wypadkowa ciężkiej pracy, poświęceń i uporu. Ważne jest też by marzenia nie były za wąsko zdefiniowane, ale też na tyle konkretne by były punktem na mapie do którego szukamy drogi. Nigdy nie pomyślałabym, że produkt, marka, które stworzyłam będą miały własne sale kinowe, sygnowane nazwą, ogromnym szyldem nad wejściem i napisem na każdym kinowym bilecie.  Nie było to konkretnie moim marzeniem, od początku marzeniem było by jak najwięcej osób mogło korzystać z właściwości zaparzenia Soti Natural, z jej wygody, naturalności, braku kalorii, cukrów, słodzików, z smaku prawdziwej herbaty.
Kiedy jednak weszłam do sali Soti Natural w Cinema City poczułam, że to ważny punkt na mapie, kamień milowy, przy którym trzeba się zatrzymać na chwilę i chłonąć emocje związane z tym osiągnięciem. Droga jest długa, pewnie jeszcze mocno kręta i jeszcze być może zagubię się nie raz w drodze do celu ale to nie cel jest najważniejszy a droga i dostrzeganie tego kiedy ma się do czynienia z kamieniem milowym bo to taki mini cel, mini marzenie osiągnięte samo w sobie.
Widząc jak nieznani mi ludzie wchodzą do sali czytają hasło Soti ZERO KALORI 100% ZDROWIA, widzą klip reklamowy, komentują widzę jak pozytywnie inspiruję kolejne osoby to  napędza do działania i dziś powoduje że mimo zmęczenia poświęcam w końcu dodatkowy czas by się zatrzymać i owoce  tego co zapoczątkowałam a co dalej zostało przeniesione dalej z ust do ust z lodówki do lodówki, z jednego profilu na Facebook czy Instagram niczym wiatr, który przenosi nasiona. Cieszę się, że żyję w czasach kiedy to co zdrowe jest cool, kiedy to jest ważne dla ludzi, kiedy coraz mniej słyszę tego co jeszcze niedawno słyszałam dużo częściej „przecież muszę na coś umrzeć”.

Nikt tego nie chce,  na szczęście w końcu coraz więcej osób ma odwagę się do tego przyznawać i robić wiele w kierunku, by dbać o swoje ciało i umysł już w młodym wieku i na każdym kroku, zachowując harmonię ale z świadomością tego że to „sprzęty” na całe życie.

Napisz pierwszy komentarz.

Twój komentarz