Wirus Covid-19 jako motywator?

申し訳ありません、このコンテンツはただ今 ポーランド語 のみです。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Było groźnie, było dramatycznie, był szok. U nas i u wielu osób, w wielu rodzinach i firmach. Teraz kolejna faza odmrażania i adaptacji, oswojenia z covid-19.

Odpowiednio zaparzona zielona herbata, taka która zawiera polifenole od zawsze była uznanym wsparciem przy zwalczaniu wirusów grypopodobnych,

wiele badań także wykazało właściwości zdrowotne podczas pandemii wirusa SARS, należącego do grupy koronawirusów.

To jednak nie było dla Soti tarczą antykryzysową, kryzysów było sporo. Staraliśmy się i staramy nadal z ciekawością patrzeć w przyszłość.

Czy polifenole w herbacie zapobiegną zarażeniu koronawirusem? Nie. Czy zwiększają odporność i poprawiają kondycje organizmu? Tak!

Czy koronawirus pomoże zmienić nawyki na lepsze, jakościowe, zdrowsze?

Wydaje się że ludzki gatunek jest jak gumka, naciągnięta jest przez chwilę po ustąpieniu naciągania, szybko wraca do swojego pierwotnego kształtu.

Z drugiej strony kto raz poczuje jakość może przestawić priorytet, nawet przy kryzysie finansowym postawić na jakość a nie ilość.

Pijąc słodkie napoje pijemy ich więcej – wydatki są podobne 2 litrów słodkiego napoju o chemicznym składzie co półlitrowego napoju o właściwościach takiego jak Soti. Znam wiele osób, które szybko się przestawiły na zdrowsze i lepsze dla siebie. Czują się lepiej, czują że robią coś dla siebie.

Bycie ciekawym jest kluczem do sprawnego procesu adaptacji, szukania szans, dajmy sobie szansą poprawić naszą kondycję nie tylko dzięki Soti ale także innym produktom, które są wygodne, przebadane, precyzyjnie przygotowane dla nas, żebyśmy nie bali się koronawirusa, ani żadnego innego wirusa.

 

Be the first to write a comment.

Your feedback