Pierwszy post

申し訳ありません、このコンテンツはただ今 ポーランド語アメリカ英語 のみです。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Dlaczego ten blog powstał ? To chyba powinien być temat pierwszego postu.

Dostaję ogromną ilość pytań : jak Ty to robisz? Jak to jest pracować razem z Adamem? Jak oddzielacie pracę od czasu wolnego? Skąd w ogóle pomysł na Soti Natural? Czy miałaś jakieś doświadczenie ?

To będzie miejsce gdzie możemy pokazać nasz  punkt widzenia na to jak zachować balans. Swoją drogą “jak znaleźć balans” / “work life balance” to jedne z najczęściej wyszukiwanych fraz w Google. Sama cały czas pracuję nad tym by zachować harmonię i równowagę na co dzień i wiem że nasz produkt SOTI Natural pomaga ten balans zachować.  Więcej czasu dla siebie, oczyszczenie, relaksacja i koncentracja z odpowiednio zaparzonych liści.

Mieszkając w Japonii sama na własnej skórze zobaczyłam jak świetnie się czuję pijąc Gyokuro odpowiednio zaparzoną po dostosowaniu długości, temperatury parzenia, wody, naczynia i pijąc oczywiście trzecie parzenie – wracałam do Polski i czułam się bez energii mimo że tryb życia prowadziłam podobny i w Polsce i w Japonii – klimat, dieta – nie różniły się bardzo – dlatego wszystko wskazywało na to że to właśnie picie zaparzonej w pracochłonny i czasochłonny sposób sprawiało że miałam tyle energii.

I tak powstało marzenie i wizja – by powstała wygodna wersja idealnie zaparzonej zielonej herbaty Gyokuro która bylaby w 100% naturalna… Musiało minąć prawie 5 lat by marzenie się spełniło a wizja zamieniła się w misję…Na  każdym etapie jednak było wiele wydarzeń które burzyły życiową harmonię, pojawiał się strach i stres i potrzeba znajdywania sposób na to by wrócić do stanu równowagii…

Be the first to write a comment.

Your feedback