Podatek od cukru – nie dotyczy Ciebie

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Gdy wybierasz napoje w sklepie wybierasz SOTI Natural herbatę bez cukru i bez słodzików oraz wodę więc podatek od cukru w napojach Ciebie nie dotyczy.

Pewnie nawet nie zauważysz wzrostu cen, nie będzie to miało znaczenia, nawet jeśli dzięki wprowadzeniu podatku od cukru napoje gazowane będą dwa razy droższe niż wcześniej.

Może zauważysz kampanie społeczną o tym jak cukier przyspiesza rozwój chorób, jak pół puszki napoju gazowanego to cała codzienna dawka cukru zalecana przez WHO tj 5 g cukru.

Być może coś Ciebie zaskoczy jak nas np. to ile cukru producenci dodają nawet do sosu do sałatki czy soku. Jak może to pomóc ? Być może masz bliskie osoby, które jeszcze ciężko przekonać, by odpoczęły od energetyków, gazowanych napojów czy soków – podatek od cukru może być zabawnym sposobem, by przekonać do spróbowania innego sposobu na aktywne i pełne dni, kiedy nie ma czasu na przygotowywanie napojów i potrzeba wygodnej alternatywy – napoju w butelce, który możemy kupić w drodze na stacji benzynowej czy w sklepie szybkiej obsługi.

Spróbuj SOTI – no wiesz podatek od cukru :)

 

Be the first to write a comment.

Your feedback